We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Panasonic: Thick Film Resistor - SMD 10KOhm 0805 1% 0.125W 1/8W 10K - ERJ-6ENF1002V
PKR 6.00
SKU
MD-01333
- Buy 25 for PKR 5.40 each and save 10%
- Buy 100 for PKR 4.80 each and save 20%
- Buy 1000 for PKR 3.90 each and save 35%
- Buy 2500 for PKR 3.30 each and save 45%
- Buy 5000 for PKR 2.40 each and save 60%
| Part Number | ERJ-6ENF1002V |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Weight (KG) | 0.001000 |
| Resistance Value (Ohm) | 10K Ohm |
| Power Rating | 0.125W (1/8W) |
| Tolerance | 1% |
| SMD_Package | SMD/SMT-0805 |
| Product Availability | In Stock |
Write Your Own Review

