We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Panasonic: SMD 1.5KOhm 1206 1% 1/4W Thick Film Resistor - ERJ-8ENF1501V
PKR 10.00
Only 5 left
SKU
MD-01329
- Buy 100 for PKR 6.00 each and save 40%
- Buy 1000 for PKR 3.50 each and save 65%
- Buy 2500 for PKR 3.00 each and save 70%
| Part Number | ERJ-8ENF1501V |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Weight (KG) | 0.001000 |
| Resistance Value (Ohm) | 1.5K Ohm |
| Power Rating | 0.25W (1.4W) |
| Tolerance | 1% |
| SMD_Package | SMD/SMT-1206 |
| Product Availability | In Stock |
Write Your Own Review


