Panasonic: SMD 1.5KOhm 1206 1% 1/4W Thick Film Resistor - ERJ-8ENF1501V
PKR 10.00
Only 5 left
SKU
MD-01329
  • Buy 100 for PKR 6.00 each and save 40%
  • Buy 1000 for PKR 3.50 each and save 65%
  • Buy 2500 for PKR 3.00 each and save 70%
More Information
Part Number ERJ-8ENF1501V
Manufacturer Panasonic
Weight (KG) 0.001000
Resistance Value (Ohm) 1.5K Ohm
Power Rating 0.25W (1.4W)
Tolerance 1%