We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Panasonic: SMD 330KOhm 0805 0.125W 5% 1/8W Thick Film Resistor - ERJ-6GEYJ334V
PKR 10.00
SKU
MD-01325
- Buy 25 for PKR 8.50 each and save 15%
- Buy 100 for PKR 7.50 each and save 25%
- Buy 250 for PKR 6.50 each and save 35%
- Buy 1000 for PKR 5.50 each and save 45%
- Buy 2500 for PKR 4.50 each and save 55%
| Part Number | ERJ-6GEYJ334V |
|---|---|
| Manufacturer | Panasonic |
| Weight (KG) | 0.001000 |
| Resistance Value (Ohm) | 330K Ohm |
| Power Rating | 0.125W (1/8W) |
| Tolerance | 1% |
| SMD_Package | SMD/SMT-0805 |
| Product Availability | In Stock |
Write Your Own Review

