Meanwell: AC-DC Industrial DIN-rail Power Supply; 24Vdc; 5A; SDR-120-24
PKR 18,900.00
SKU
MD-01627
  • Buy 3 for PKR 18,333.00 each and save 3%
  • Buy 10 for PKR 17,955.00 each and save 5%
  • Buy 50 for PKR 17,388.00 each and save 8%
AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 24Vdc at 5A; Metal casing; Ultra slim width 40mm
Specifications
Technical data Information
Brand
Mean Well
Commodity
Item number
SDR-120-24
Series
SDR-120
RoHS
Compliant
Description