MeanWell - Switching Power Supply LRS-200-12 200W 12V 17A
PKR 11,500.00
Only 4 left
SKU
MD-01441
  • Buy 3 for PKR 10,925.00 each and save 5%
  • Buy 10 for PKR 10,580.00 each and save 8%
Mean Well LRS-200-12 Switching Power Supply, Single Output, 12V, 17A, 200W, 8.5" L x 4.5" W x 1.2" H. Made in China. Easy to Use and Reliable.