Lenovo: Think VIsion 22" S22e-20 Flat Panel FHD Monitor - A21215FS0
PKR 27,000.00
Only 3 left
SKU
MD-02256
Top Features
  • 21.5" FHD VA 3-side NearEdgeless;
  • HDMI, VGA and Audio Out ports;
  • TÜV Rheinland Low Blue Light Certified;
Monitor Specifications
Dimensions Depth 173.10mm (6.81 in.)
Height 405.10mm (15.95 in.)
Width 489.30 mm (19.26 in.) )
Stand Tilt -Range: -5o~22o
VSEA mount Supported 100 mm x 100 mm (3.94 in. x 3.94 in.)
Image Viewable image size 546.1 mm (21.5 in.)
Maximum height 476.064 mm (18.74 in.)
Maximum width 267.786 mm (10.54 in.)
Pixel pitch 0.24795 mm(0.01 in.)
Power input Supply voltage 100-240V AC
Max supply current 1.5A
Power consumption Note: Power consumption figures are for the monitor and the power supply combined.
Note: Typical power
consumption is tested
under OSD default
setting
Normal operation <19W (Typical)
<15W (Max)
Standby/Suspend <0.3 W
Off <0.3 W at 100VAC and 240VAC
Video input HDMI (Digital) Interface HDMI
Input Signal VESA TMDS (Panel Link™)
Horizontal addressability 1920 pixels (max)
Vertical addressability 1080 lines (max)
Clock frequency 165 MHz (max)
Video input VGA (Digital) Interface VGA
Clock frequency 205 MHz (max)
Communications VESA DDC/CI
Supported Display Modes Horizontal frequency 54 kHz – 90 kHz
Vertical frequency 49 Hz – 76Hz
Native Resolution 1920 x 1080 at 60 Hz
Temperature Operating 0° to 40°C (32°F to 104° F)
Storage -20 to 60° C (-4° to 140° F)
Shipping -20 to 60° C (-4° to 140° F)
Humidity Operating 10% to 80% non-condensing
Storage 5% to 95% non-condensing
Shipping 5% to 95% non-condensing