Amphenol: 24 (17 + 7 Power) Position D-Sub, Combo Plug - DD24W7PA00LF
PKR 0.00
SKU
MD-01685
D-Sub Mixed Contact Connectors
RoHS:  Details
24W7
24 Position
Straight
Solder Cup
Tray
Contact Plating: Gold
Current Rating: 7.5 A
Filtered: Unfiltered
Gender: Male
Number of Rows: 2 Row
Voltage Rating: 300 V